Garaże blaszane Budowa

wszystkie
25 września 2017

Jaki Garaż blaszany ? smile

Jest to idealne rozwiązanie dla osób... ... które np.budują dom

Trwała lub tymczasowa konstrukcja = ekonomia kosztów budowy

Podstawową zaletą konstrukcji jest ich szybki montaż. Ponieważ jest to prosta konstrukcja (tworzy ją bowiem metalowy szkielet oraz poszycie z blachy), jej postawienie przebiega bardzo sprawnie – wymaga w zasadzie tylko skręcenia poszczególnych części za pomocą specjalnych śrub. W zależności od przeznaczenia blaszaki mogą mieć również kilka pomieszczeń oraz okna. Indywidualnie dobiera się również rodzaj dachu (np. dwuspadowy, płaski etc.). Są przy tym o wiele tańszym rozwiązaniem niż np. garaż murowany. Sam materiał potrzebny do wykonania blaszaka jest mniejszym wydatkiem niż cegły czy inne surowce, nie wspominając już o relatywnie niższych kosztach utrzymania takiej konstrukcji.

 

                                        

 

Blaszaki Kelmet to również bardzo praktyczne rozwiązania pod kątem bezpieczeństwa. Stal konstrukcyjna ,z której wykonujemy  ściany garażu jest odpowiednio zabezpieczona przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych dzięki czemu nic złego się z nią nie dzieje.

Zarówno wśród osób prywatnych, jak i wśród przedsiębiorców, garaże blaszane znajdują szerokie zastosowanie. Wszystko dzięki ich uniwersalności i dużym możliwościom dostosowania do swoich potrzeb. Nie bez znaczenia jest też możliwość szybkiego montażu. Czas, który jest potrzebny do postawienia garażu, zależy zawsze przede wszystkim od jego wymiaru oraz przygotowanego podłoża. W przypadku tych najmniejszych konstrukcji bardzo często wystarczy 1,5 do 2h  

Garaże blaszane zdecydowanie mają jeszcze jedną zaletę – można je szybko zdemontować i przetransportować w dowolne miejsce. Naszą konstrukcję można posadowić na wylewce betonowej, na bloczkach, fundamencie, lub na stopach betonowych. Pierwsze wyjście jest na pewno odpowiedniejsze dla inwestorów, którzy nie planują przenoszenia garażu w przyszłości. Drugie znajdzie zwolenników wśród osób, które w przyszłości planują reorganizację terenu wokół nieruchomości lub potrzebują garażu tylko na określony czas.

 

                                                  

                                                                                                                                                     

 

                      

...Zatem jaki garaż blaszany czy murowany            

Podsumowując Garaż blaszany jest dość ciekawą alternatywą ekonomiczną dla tradycyjnych garaży murowanych. Dużymi atutami tego rozwiązania są praktyczność oraz łatwość montażu i demontażu (mobilność konstrukcji) ,możliwość przetransportowania w inne miejsce np. po zakończeniu budowy

Zakup konstrukcji Kelmet jest znacznie tańszy od kosztów budowy tradycyjnego, murowanego garażu o tych samych parametrach. Poza kosztami zakupu i montażu konstrukcji pozostaje nam właściwie jedynie przygotować podłoże - pomocną nasza publikacje znajdziecie Państwo klikając link niżej:

Prawidłowe przygotowanie podłoża pod garaż 

http://www.garazemetalowe.pl/Aktualnosci/Jak-przygotowac-podloze--Garaze-blaszane--,2

 

Przed zakupem lub wykonaniem garażu blaszanego warto zapoznać się z przepisami prawa. Zachęcamy do zapoznania się klikając w linki niżej: 

Zgłoszenie - Garaż blaszany (budynek godpodarczy)

http://www.garazemetalowe.pl/Aktualnosci/Zgloszenie-garazu-blaszanego-przepisy-,12

 

Usytuowanie garażu wolno stojącego a granica działki

http://www.garazemetalowe.pl/Aktualnosci/Przepisowe-odleglosci-garazu-od-granicy-dzialki,5

 

                 

                                                                                                                                              

                                                      

Partnerzy
Uczciwy przedsiębiorca oferteo Dzwon Ogłoszeniowa Życie
Created by Foldruk Media 2017