Schowek budowlany, magazynek

wszystkie
05 lutego 2018

 

Garaże blaszane BUDOWA Garaż blaszany 3x5 Blaszak na budowę SCHOWEK

 

Jest to idealne rozwiązanie dla osób... ... które np.budują dom

Trwała lub tymczasowa konstrukcja = ekonomia kosztów budowy

Jakie rozwiązania oferuje firma Kelmet?

Podstawową zaletą konstrukcji jest ich szybki montaż. Ponieważ jest to prosta konstrukcja (tworzy ją bowiem metalowy szkielet oraz poszycie z blachy), jej postawienie przebiega bardzo sprawnie – wymaga w zasadzie tylko skręcenia poszczególnych części za pomocą specjalnych śrub. W zależności od przeznaczenia blaszaki mogą mieć również kilka pomieszczeń oraz okna. Indywidualnie dobiera się również rodzaj dachu (np. dwuspadowy, płaski etc.). Są przy tym o wiele tańszym rozwiązaniem niż np. garaż murowany. Sam materiał potrzebny do wykonania blaszaka jest mniejszym wydatkiem niż cegły czy inne surowce, nie wspominając już o relatywnie niższych kosztach utrzymania takiej konstrukcji.

 

Jedną z naszych domen działalności są magazynki. Oferujemy Państwu magazynki budowlane z wysokiej jakości materiałów. Nasze magazynki blaszane cechuje solidna konstrukcja i dobra jakość. Dostępne są w różnych rozmiarach, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Najczęściej wykorzystywane jako magazynki i schowki budowlane, stawiane na czas budowy. Świetnie sprawdzają się w roli schowków na narzędzia. Dzięki solidnej konstrukcji i dobrym materiałom posłużyć mogą jako magazynek budowlany przez bardzo długi czas, spełniając doskonale swoją funkcję.

Wymiary magazynków zależne są od potrzeb klienta. Realizujemy też projekty na zamówienie, służąc fachową radą i doświadczeniem naszych pracowników.

 

                                        

 

Konstrukcja schowka budowlanego wykoujemy z kątownika zimno giętego, którego grubość jest racjonalnie dostosowana, tak aby garaż był bezpieczny i trwały. Blacha ogniowo ocynkowana, na ścianach trapez T7, a na dachu T14. Konstrukcja schowka pomalowana jest farbą podkładową. Do konstrukcji mocowana jest blacha ocynkowana I-go gatunku za pomocą nitów. Gotowe elementy skręcane są ze sobą za pomocą śrub. Na końcu przykręcany jest dach, który w standardzie tworzy spad do tyłu.

 

Blaszaki Kelmet to również bardzo praktyczne rozwiązania pod kątem bezpieczeństwa. Stal konstrukcyjna ,z której wykonujemy  ściany garażu jest odpowiednio zabezpieczona przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych dzięki czemu nic złego się z nią nie dzieje.

Zarówno wśród osób prywatnych, jak i wśród przedsiębiorców, garaże blaszane znajdują szerokie zastosowanie. Wszystko dzięki ich uniwersalności i dużym możliwościom dostosowania do swoich potrzeb. Nie bez znaczenia jest też możliwość szybkiego montażu. Czas, który jest potrzebny do postawienia garażu, zależy zawsze przede wszystkim od jego wymiaru oraz przygotowanego podłoża. W przypadku tych najmniejszych konstrukcji bardzo często wystarczy 1,5 do 2h  

Garaże blaszane zdecydowanie mają jeszcze jedną zaletę – można je szybko zdemontować i przetransportować w dowolne miejsce. Naszą konstrukcję można posadowić na wylewce betonowej, na bloczkach, fundamencie, lub na stopach betonowych. Pierwsze wyjście jest na pewno odpowiedniejsze dla inwestorów, którzy nie planują przenoszenia garażu w przyszłości. Drugie znajdzie zwolenników wśród osób, które w przyszłości planują reorganizację terenu wokół nieruchomości lub potrzebują garażu tylko na określony czas.

 

Idealny na budowę !!!

Trwały i solidny !!!

 

                                                  

                                                                                                                                                     

 

Szerokość – 3,0 m
Długość – 5,0 m
Wysokość przodu – 2,13 m
Wysokość tyłu – 1,90 m
Wysokość wjazdu – 2,0m
Dach – ze spadem do tyłu
Brama – dwuskrzydłowa (wyposażona w zamek i dwa skoble na kłódki)
Blacha – ocynkowana (trapez na bokach T7, na dachu T14)            

Wymiary magazynków zależne są od potrzeb klienta. Posiadamy standardowych rozmiarów magazynki, realizujemy też projekty na zamówienie, służąc fachową radą i doświadczeniem naszych pracowników.

 

...Zatem jaki schowek budowlany          

Podsumowując Garaż blaszany jako schowek na budowę  jest dość ciekawą alternatywą ekonomiczną spełniającą wszystkie potrzeby zaplecza magazynowo-budowlanego dla budownictwa jednoorodzinnego Ogromną zaletą tego typu konstrukcji jest jej mobilność i zastosowanie

Z powodzeniem może służyć jako:

 

zaplecze gospodarcze

składzik budowlany na potrzeby rozpoczętej budowy domu

schowek ogrodowy

garaż na samochód osobowy

 

Po ukończeniu budowy w przypadku braku dalszego wykorzystania/zagospodarowania istnieje możliwość odsprzedaży jako używany na kolejną budowę gdyż jest to niezwykle popularny garaż budowlany

W przypadku jeżeli jest to produkt naszej firmy - zapewnimy kompleksowo pomoc przy dyslokacji garażu bez utraty gwarancji

Szczegóły link niżej :

Przeniesienie garażu blaszanego

 https://www.garazemetalowe.pl/Aktualnosci/Przeniesienie-garazu-blaszanego,16

 

Zakup konstrukcji Kelmet jest znacznie tańszy od kosztów budowy tradycyjnego, murowanego garażu o tych samych parametrach czy kontenera budowlanego. Poza kosztami zakupu i konstrukcji pozostaje Państwu właściwie jedynie przygotować podłoże.

Pomocne nasze publikacje znajdziecie Państwo klikając linki niżej:

 

Prawidłowe przygotowanie podłoża pod garaż 

https://www.garazemetalowe.pl/Aktualnosci/Jak-przygotowac-podloze--Garaze-blaszane--,2

 

Przed zakupem lub wykonaniem garażu blaszanego warto zapoznać się z przepisami prawa. Zachęcamy do zapoznania się klikając w linki niżej wink

Zgłoszenie - Garaż blaszany (budynek godpodarczy)

https://www.garazemetalowe.pl/Aktualnosci/Zgloszenie-garazu-blaszanego-przepisy-,12

 

Usytuowanie garażu wolno stojącego a granica działki

https://www.garazemetalowe.pl/Aktualnosci/Przepisowe-odleglosci-garazu-od-granicy-dzialki,5


 

             W razie szczegółowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji 

  

tel. (25) 749 11 11, kom. 505 810 505
e-mail: wlodarczyk@garazemetalowe.pl
e-mail: biuro@garazemetalowe.pl

                                                                                                                                              

 

                                                      

ul. Juliana Tuwima 1

05-300 Mińsk Mazowiecki

Email: biuro@garazemetalowe.pl

Tel.: 505810505

NIP: 8231396539

REGON: 146974223

Uczciwy przedsiębiorca oferteo Dzwon Ogłoszeniowa Życie
Created by Foldruk Media 2021