Garaże blaszane od producenta - O firmie

Każdego roku nasze garaże blaszane trafiają do tysięcy Klientów z terenu województwa mazowieckiego.

 

Garaże Blaszane Mińsk Mazowiecki 

W nasze ofercie znajdą Państwo:  garaże blaszane, wiaty blaszane, kojce dla zwierząt.

Firma KELMET Mińsk Mazowiecki jest obecna na rynku już od 2003 roku. Naszym atutem jest bogate doświadczenie, które zdobyliśmy realizując liczne zlecenia dla naszych Klientów. Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę oraz najwyższej jakości produkty
Do procesu realizacji zamówień podchodzimy w sposób niezwykle restrykcyjny. Używamy tylko sprawdzonej, wysokiej jakości polskiej stali. Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania, oraz mocna stabilna konstrukcja, a przy tym rozsądna cena.

 

Misja

Pragniemy stać się synonimem kompleksowej usługi na najwyższym, poziomie. Sprawimy, by procedura wyboru oraz zamówienia Naszego produktu była zarówno korzyścią, jak i przyjemnością.

 

Wizja

Kelmet Garaże pragnie być wzorem i przykładem w branży ślusarskiej jako firma oferująca kompleksowe rozwiązania. Chcemy zdobyć zaufanie Klientów naszym profesjonalnym podejściem do każdego realizowanego projektu, oferując produkty bezpieczne, funkcjonalne. Będziemy dążyć aby zostać najchętniej wybieraną firmą zajmującą się budową Garaży Blaszanych, Wiat oraz Kojców dla psów. Zajmujemy sie kompleksowym doradztwem zmierzającym do wyboru właściwej oraz funkcjonalnej konstrukcji w połączeniu z ekonomicznością wykonawczą.Kompleksowy zakres usług
Chcemy działać skutecznie i z sukcesem, a pozwala nam na to kompleksowa oferta, dzięki której możemy towarzyszyć Klientom na każdym etapie realizacji projektu/pomysłu.Bezpieczeństwo
Pragniemy, by Klienci czuli się z nami bezpiecznie. Wywiązujemy się z powierzonych nam projektów rzetelnie i profesjonalnie, co sprawia, że można nam zaufać.

 Uczciwość i wiarygodność
Kierujemy się uczciwością w każdym aspekcie pracy. Naszą codzienną postawą budujemy wiarygodność marki i zdobywamy zaufanie Klientów.

 Najwyższa jakość obsługi
Wysoka jakość usług to standard. Budujemy relacje z Klientami indywidualnie, dzięki czemu znamy ich oczekiwaniach i znajdujemy najlepsze rozwiązania.

 

 

Blaszaki

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku  i od samego początku duży nacisk kładziono na jakość produkowanych elementów konstrukcji. Głównymi produktami jakie są wytwarzane w naszej firmie to  garaże blaszane potocznie nazywane blaszakami. Dbamy, aby blaszane garaże, które produkujemy charakteryzowały się dobrą jakością oraz wysokimi walorami bezpieczeństwa. Garaż blaszak ma być nie tylko funkcjonalny, ale powinien również charakteryzować się nienagannym wyglądem. KELMET to doświadczona firma. Prosperujemy na polskim rynku od wielu lat. Stale dążymy do tego, żeby się rozwijać i udoskonalać produkty. Oferujemy garaże blaszane w standardowych i niestandardowych rozmiarach. Z dachem jedno lub dwuspadowym na bok lub w przód. Do wyboru blaszane garaże z bramą dwuskrzydłową lub uchylane. Do produkcji blaszaków wykorzystujemy blachę ocynkowaną lub akrylową. Na zamówienia klienta wykonamy dodatkowe drzwi z boku lub z tyłu garażu. Blaszak doskonale sprawdzi się jako garaż na samochód, pomieszczenie gospodarcze czy składzik gospodarczy.

 

 Kojce dla psów, wiaty, garaże blaszane cena

 Wiemy, że dla wielu klientów kluczowe znaczenie ma cena produktu. W zależności od wymagań klientów i specyfiki realizowanych projektów, nasze rozwiązania charakteryzują się odpowiednią wytrzymałością, praktycznym zastosowaniem, umożliwiają redukcję kosztów zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu dla użytkowników. Dbamy o to, żeby nasze produkty charakteryzowały się wysoką jakością, a także optymalnymi cenami. Z tego względu uważamy, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku.

 

Transport i Montaż

Wysoki poziom świadczonych usług zapewnia wykwalifikowana kadra, która stale poszerza swoją wiedzę w dziedzinie  produkcji oraz montażu konstrukcji stalowych.

Dysponujemy specjalnie przystosowanymi  środkami transportu ,a każda z załóg montażowych KELMET wyposażona jest w profesjonalny sprzęt pozwalający na montaż konstrukcji w trudnych warunkach nawet bez dostępu do zasilania elektrycznego. Kupując garaż, wiatę garażową, kojce i inne elementy naszej oferty zapewniamy na darmowy transport oraz montaż na terenie całego woj. mazowieckiego

 Należy zwrócić uwagę na to, że każdy garaż blaszany łączy w sobie wytrzymałość, funkcjonalność, a jednocześnie jest wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem. Istnieją szerokie możliwości dostosowywania go do własnych potrzeb, jak również gustu i preferencji estetycznych. Jeżeli poszukują Państwo firmy godnej zaufania, która będzie w stanie wykonać dla Państwa odpowiednią konstrukcję, zachęcamy do kontaktu. Współpraca z nami z pewnością się opłaca.

                                                                                                                             

 

 

                                                                                                                                     

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Klientów z całego województwa mazowieckiego i okolic. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.

 

Uczciwy przedsiębiorca oferteo Dzwon Ogłoszeniowa Życie
Created by Foldruk Media 2018