Producent garaży blaszanych Mińsk Mazowiecki

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja oraz montaż  konstrukcji stalowych – popularne blaszaki . Mają one szerokie zastosowanie m.in. jako: garaże blaszane, schowki budowlane, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenia magazynowe, wiaty śmietnikowe i inne.

Jesteśmy mazowiecką firmą działającą prężnie w swojej branży od 2003 roku. Priorytetem naszej działalności są między innymi garaże blaszane, wiaty oraz kojce dla psów. KELMET® Mińsk Mazowiecki jako producent garaży blaszanych, oferuje swoim Klientom sprzedaż rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb oraz ich montaż we wskazanym miejscu.

 Nasz sukces kryje się nie tylko w wysokiej jakości wytwarzanych produktów, ale także w wykorzystywaniu w procesie produkcji nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wszystko po to, aby nasze produkty były wytrzymałe, funkcjonalne, oraz bezpieczne dla każdego użytkownika.

 

 

Dlaczego warto zamówić garaż blaszany właśnie u nas?

 

  Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów – opłata za zakupioną konstrukcję ma miejsce dopiero po montażu. Nie pobieramy zaliczek i przedpłat od garaży blaszanych standardowych wymiarów.


 Dostarczamy produkty we wskazane miejsce i w dowolnym terminie – dzień, w którym zostanie zamontowany garaż jest ustalany z naszymi konsultantami na co najmniej 3 dni przed realizacją zamówienia.


  Atrakcyjne ceny – każdy nasz blaszak jest dostępny w przystępnej cenie, z którą w parze idą najwyższa jakość wykonania i solidność. Jesteśmy największym producentem na Mazowszu, nasze ceny są najniższe, a jakość wykonania spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.


 Jesteśmy rzetelni i terminowi – wszystkie zamówione u nas produkty otrzymujecie Państwo w terminie od 1-15 dni roboczych

 

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- garaże blaszane
- kojce dla psów
- wiaty śmietnikowe
- kioski
- pomieszczenia gospodarcze
- pomieszczenia magazynowe
- schowki budowlane
- konstrukcje na indywidualne zamówienie

 

Działamy na terenie województwa mazowieckiego

Uczciwy przedsiębiorca oferteo Dzwon Ogłoszeniowa Życie
Created by Foldruk Media 2020